Sila kompresie

VERY STRONG
Veľmi silná kompresia pre maximálnu výkonnosť. Vyvinutá pre športovcov s najvyššími ambíciami. Pre maximálnu účinnosť je kompresia cielená priamo na sval, ktorému poskytuje optimálnu podporu aj v tých najnáročnejších podmienkach.

STRONG
Silná kompresia je u produktov ROYAL BAY® najčastejšie využívanou. Ide o optimálnu športovú kompresiu, ktorá svojimi vlastnosťami uspokojí všetky výkonnostné skupiny od hobby športovcov po profesionálov. Pomáha pri samotnom výkone, rovnako ako pri následnej regenerácii. U podkolienok a lýtkových návlekov je táto kompresia odstupňovaná (najsilnejšia nad členkom, smerom ku kolenu slabnúca).

MEDIUM
Stredne silná kompresia navrhnutá špeciálne pre aktívnu regeneráciu. Ideálna nielen na dlhodobé nosenie po náročnom športovom výkone, ale aj ako prevencia opuchu nôh či trombózy pri dlhom cestovaní.

LIGHT
Ľahká kompresia pre rekreačné športovanie. Vhodná pre získanie prvých skúseností so športovou kompresiou alebo ako doplnok k našim výkonnostným kompresným produktom. Vhodná pre dospievajúcich športovcov, ktorým sa silnejšia kompresia neodporúča.

MEDICAL
Zdravotná kompresia, ktorá sa veľkosťou tlakov približne podobá silnej športovej kompresii (STRONG), ale ich rozloženie presne zodpovedá zdravotnej norme pre druhú kompresnú triedu (CCL2; 23 – 32 mmHg). Môže tak byť vhodná aj pre športovcov s cievnym ochorením (napr. kŕčové žily).