O značke

O značke ROYAL BAY®

Dynamicky sa rozvíjajúca športová značka ROYAL BAY® pôsobí od roku 2012 na celosvetovom trhu. Ponúka všetkým športovcom vysoko kvalitné kompresné doplnky s vynikajúcimi benefitmi. Za značkou ROYAL BAY® stojí viac ako 25 rokov skúseností firmy ARIES, a.s. v oblasti výroby a vývoja produktov s normovanou zdravotnou kompresiou. Tieto znalosti sú zárukou kvality a bezpečnosti výrobkov, a zaraďujú tak ROYAL BAY® medzi najšpičkovejšie produkty na trhu v celosvetovom merítku.

Prostredníctvom vlastného vývojového a dizajnérskeho tímu, technologického zázemia výrobných priestorov, ale taktiež vďaka úzkej spolupráci s odbornými lekármi, profesionálnymi športovcami a aj výskumnými univerzitnými tímami, môžeme naše výrobky neustále inovovať a prispôsobovať vysokým požiadavkám ako amatérskych, tak aj profesionálnych športovcov.

Vďaka špičkovému technologickému vybaveniu a znalostiam dokážeme zmerať, overiť a predovšetkým garantovať mieru kompresie u všetkých produktov ROYAL BAY®.

Čo vlastne ROYAL BAY® znamená

Od samého začiatku bolo našou snahou vytvárať vysoko kvalitné výrobky s atraktívnym dizajnom a so skvelými benefitmi, ktoré by športovcom umožnili zlepšiť ich športovú výkonnosť, chránili ich zdravie a pomáhali im tak dosiahnuť ich vysnívané športové ciele.

BAY leaf (lat. laurel) znamená vavrínový list a BAY wreath zase vavrínový veniec, čo je historický symbol víťazstva. A keďže za každým úspechom stojí kopa driny a kráľovskej disciplíny, tak sa do nášho názvu premietlo aj slovo „royal“ (kráľovský), ktoré symbolizuje snahu dosiahnuť najvyššie ciele a dáva snahe zvíťaziť ešte väčšiu prestíž.

Toto „víťazstvo“ však musíme chápať nielen ako porazenie súperov, ale aj v zmysle osobných výhier a prekonávania samého seba, v zmysle posunutia sa k lepším výsledkom.

A náš claim BETTER & FASTER?

Smeruje k tomu, že kompresné produkty ROYAL BAY® zlepšujú športovú výkonnosť športovcov (BETTER) a urýchľujú regeneráciu (FASTER).