Kvalita

Výroba

Výroba všetkých našich produktov prebieha v Českej republike. Naše produkty pletieme na najmodernejších strojoch na trhu v našom výrobnom závode vo Vrchlabí. Vďaka tomu, že máme všetko od vývoja, cez výrobu, dizajn až po expedíciu pod jednou strechou, môžeme kontrolovať a garantovať maximálnu kvalitu nášho tovaru.

RAL

Firma ARIES, a.s. je od roku 2016 členom spoločenstva RAL, ktoré združuje popredných európskych výrobcov kompresných pančúch a dielov. Dodržiavanie normy RAL-GZ 387/1 stanovuje najprísnejšie požiadavky na výrobu a finálnu kvalitu odstupňovanej kompresie. Známka kvality RAL je teda zárukou bezpečnej a účinnej kompresie.

Certifikát ISO

ROYAL BAY® je značkou kompresných výrobkov s benefitmi podporujúcimi športovú výkonnosť. Je pre nás dôležité zabezpečiť maximálnu funkčnosť a kvalitu všetkých našich produktov. Preto kladieme veľký dôraz na výber renomovaných dodávateľov. Vždy vyberáme materiály a aplikácie prémiovej kvality. Výrobky podrobujeme dôkladnému testovaniu a overovaniu kvality podľa nastavených parametrov certifikačnými inštitúciami. Od roku 2016 je systém riadenia kvality vo firme ARIES, a.s. certifikovaný autoritou Bureau Veritas podľa normy ISO 9001:2015.

Oeko-Tex

Označenie výrobku certifikáciou Oeko-Tex Standard 100 znamená, že výrobok bol testovaný nezávislým Európskym výskumným inštitútom na prítomnosť látok škodlivých ľudskému organizmu. Táto známka je medzinárodne uznávaná pečať kvality pre textilný tovar, ktorý sa vyrába iba zo zdravotne nezávadných materiálov a bez použitia chemikálií nebezpečných pre ľudský organizmus.